2010

 

 

 

 

 

TOP STAFF CZ 2010

Rumina z Hambalek Bušín se dostala na krásné 9.místo/place(z celkového počtu 90 fen/female)

 

 

5.9.2010 jsme se zůčastnili s Mínou rakouské výstavyJoe Mallen Memorial 2010.Psi posuzovala paní rozhodčí N.Booth (UK)

a feny pan P.Grimwood (UK).Moc jsme se na tuto výstavu těšili,už z důvodu účasti psů ze všech okolních zemí a trochu doufali,že obhájíme výsledek z roku 2008.Pan Grimwood se ukázal jako velmi přísný,až puntičkářský rozhodčí.V některých chvílích až moc (třída mladých feny samá VD).Znovu jsme se setkali z detailním posuzováním anglických rozhodčích,které obsahuje prohmatávání celého psa,důraz na barvu očí,velikost a tvar tlapek atd.

Naše Mína se předvedla moc hezky a v konkurenci 18ti fen dostala krásný posudek s oceněním Výborná 2,res.CACA.Letos je to už čtvrtý úspěch naší fenky u anglických rozhodčích,což si docela užíváme.

Joe Mallen memorial St.Pölten (A) 2010: judge Mr.Paul Grimwood (UK)

Rumina z Hambalek Bušín - Excellent 2,res.CACA

 

 

1.8.2010 proběhla v Německém Mattstedtu u Apoldy Klubová výstava GBF všech plemen terierů typu Bull.Přihlásili jsme naší fenku na poslední chvíli a v neděli ráno vyrazili na dlouhou cestu po německých dálnicích.Cesta byla docela zmatečná 2x jsme bloudili,ale nakonec jsme včas dorazili (i za pomoci místních obyvatel) na místo konání.

Akce se zůčastnilo asi 60 stafíků,které posuzovala paní rozhodčí Clare Lee (UK).Výstava měla velmi kvalitní zastoupení z českých chovů,což se projevilo i na výsledcích.Paní rozhodčí posuzovala velmi precizně,třída otevřená přišla na řadu až kolem 15h.Dlouhé čekání se na Míně podepsalo a nechtělo se jí se předvádět v kruhu.Přesto získala V2,VDH-res.CAC a nádherný posudek.Byla to naše první zkušenost z Německa a velmi příjemná.Gratulujeme všem českým chovatelům ke krásným výsledkům!!

 

Club show GBF Mattstedt (D) 2010: judge Mrs.C.Lee (UK)

Rumina z Hambalek Bušín - Excellent 2, VDH-res.CAC

 

17.7.2010 - Národní výstava Ml.Boleslav posuzoval p.P.Broukal: Rumina z Hambalek Bušín - Výborná 4

National show Mladá Boleslav:judge Mr.Broukal: Rumina z Hambalek Bušín - excellent 4

 

12.6.2010  Klubová výstava 2010 Kolesa (nedaleko Kladrub nad Labem) V překrásném areálu jezdeckého závodiště,posuzovali stafíky rozhodčí ze země původu plemene (UK). Pan F.Gough (psi) a J.Ford (feny).Velmi horký,slunečný den velmi sužoval (nejen) psy.Třída otevřená,ve které byla Mína,přišla na řadu po poledni.

Počet 20 fen znamenal,že v tom vedru a na sluníčku budeme hodně dlouho. Mína se však předvedla velice pěkně a získala velmi pěkný posudek a ocenění. 

Patří se také poděkovat vedení klubu za zorganizování této reprezentativní výstavy v krásném prostředí. 

Rumina z Hambalek Bušín - V1, CAC, Klubový vítěz

Club show 2010 Kolesa - judge: Mr.J.Ford (UK) - female

Rumina z Hambalek Bušín - open class (20 dogs) Excellent 1, CAC, Club Winner

 

 

22.5.2010 - Mezinárodní výstava psů Litoměřice - Rumina z Hambalek Bušín ve třídě otevřené v počtu 11ti fen - výborná

 International show Litoměřice - Rumina z Hambalek Bušín in open class - excellent

 

 

NV Ostrava       

10.4.2010 jsme vyrazili do 360 km vzdálené Ostravy (dál už to snad ani nejde) na Národní výstavu. I přes velkou vzdálenost se ukázalo,že to stálo za to.Narozdíl od jiných výstavišť jsme tu našli prostorný a světlý výstavní kruh.Přísně, ale objektivně posuzoval stafíky p. rozhodčí V.Adlt a naše Mína získala krásné druhé místo (V2,res CAC)ve tř.otevřené v konkurenci 9ti fen.Numíkovi se už tolik nedařilo,ale VDéčko občas potká každého.Další foto v galerii.

10.4.2010 - National show in Ostrava - Rumina -excellent 2,res.CAC.

 

7.2.2010 DuoCacib Brno - judge: K.Brown (UK): Rumina z Hambalek Bušín - Excellent 4

 

8.1.2010 Hanácká národní výstava Olomouc - M.Václavík: Rumina z Hambalek Bušín - Výborná 1,CAC